Aktualności Drukuj Zapisz

Posprzątaliśmy Kazimierz!

W sobotę 4 września odbyła się kolejna akcja "Sprzątanie Kazimierza". Jak co roku mieszkańcy Kazimierza poświęcili swój czas by uwolnić od śmieci nasz największy skarb - unikalną przyrodę. Posprzątaliśmy wąwóz Norowy Dół, wąwóz Małachowskiego, Plebankę, Abrechtówkę, Zimny Dół, okolice Groty Bochotnickiej oraz wąwóz biegnący wzdłuż drogi 824 - Bochotnica->Skowieszynek.

W sobotę 4 września odbyła się kolejna akcja "Sprzątanie Kazimierza". Jak co roku mieszkańcy Kazimierza poświęcili swój czas by uwolnić od śmieci nasz największy skarb - unikalną przyrodę.
Posprzątaliśmy wąwóz Norowy Dół, wąwóz Małachowskiego, Plebankę, Abrechtówkę, Zimny Dół, okolice Groty Bochotnickiej oraz wąwóz biegnący wzdłuż drogi 824 - Bochotnica->Skowieszynek.
 
Bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom którzy wzięli udział w akcji.
 
Akcja nie udała by się gdyby nie pomogli nam: Stacja Narciarska KazimierzOSP Bochotnica oraz Red Fox Offroad Team.
Wielkie słowa uznania dla lokalnych właścicieli aut terenowych, zrzeszonych wokół 'Kazimierz Dolny 4x4', którzy nie tylko zbierali zalegające w wąwozach śmieci, ale pomogli je także przetransportować z trudnodostępnych miejsc.
 
Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiczna pozwoli nam by w przyszłym roku akcja wróciła na swoje kwietniowe miejsce w kalendarzu i stała się na powrót „Wiosennym Sprzątaniem Kazimierza”. Choć z roku na rok śmieci jest coraz mniej, to po każdej takiej akcji kontener wyjeżdża wypełniony po brzegi co świadczy o tym, że jeszcze dużo pracy przed nami.
 
 
Autor: Kazimierz Dolny
Powrót
Wzory dokumentów
Kawałek ikony dokument
Mapa Gminy

 

Projekty i inwestycje
Ikona wykres wzrost
Nieodpłatna
pomoc prawna