Aktualności Drukuj Zapisz

Nauka jest fajna – przekonaj się z Akademią Zamojską!

Nauka jest fajna – przekonaj się z Akademią Zamojską!
19
września
2023

Pokaz robota humanoidalnego, eksperymenty fizyczne i chemiczne, techniki survivalowe, gry i zabawy edukacyjne, a także spotkania z wykładowcami Akademii

 

 

 

 

Pokaz robota humanoidalnego, eksperymenty fizyczne i chemiczne, techniki survivalowe, gry i zabawy edukacyjne, a także spotkania z wykładowcami Akademii – to wszystko czeka na Was już 24 września br. w Kazimierzu Dolnym w godz. 10:00-17:00 w ramach pikniku naukowego „Akademia Zamojska dla nauki”. Przyjdź i przekonaj się, że nauka jest ściśle fajna!

Uczelnia i jej partnerzy przygotowali bogaty program cyklu wydarzeń, pełen eksperymentów, gier, zabaw i pokazów. Jedną z atrakcji pikników będzie z pewnością pokaz robota humanoidalnego. Z kolei pasjonaci nowych technologii będą mogli poznać maszyny i urządzenia z nowoczesnych laboratoriów oraz pracowni Akademii Zamojskiej. Dla chętnych zaplanowano także naukę pierwszej pomocy oraz resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Niewątpliwą atrakcją będą również eksperymenty fizyczne i chemiczne. Miłośników historii powinny zainteresować pokazy mody historycznej, zaś dla tych, którzy lubią bardziej ekstremalne klimaty, odbędzie się prezentacja technik survivalowych. W ramach imprez zaplanowano również gry m. in. z dziedziny finansów i rachunkowości oraz zabawy językowe, zajęcia plastyczne, gry rozwijające logiczne myślenie.

Chętni będą mogli także zapoznać się z bogatą ofertą studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich i podyplomowych, jakie proponuje Akademia Zamojska.

Impreza jest adresowana do każdego, bez względu na wiek. WSTĘP WOLNY!

 

Autor: Justyna Prajsnar
Powrót