Aktualności Drukuj Zapisz

Akcja "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

Akcja "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"
05
grudnia
2023

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, wraz z rodziną i przyjaciółmi, w tegorocznej „Charytatywnej Aukcji Przedmiotów – Dar Serca za Dar Serca”, organizowanej w ramach Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” pod patronatem Wojewody Lubelskiego.

 

 

 

 

"Szanowni Państwo, Przyjaciele Akcji,


w imieniu Głównego Społecznego Komitetu Organizacyjnego Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2023 przy Radio Lublin S.A., serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, wraz z rodziną i przyjaciółmi, w tegorocznej „Charytatywnej Aukcji Przedmiotów – Dar Serca za Dar Serca”, organizowanej w ramach Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” pod patronatem Wojewody Lubelskiego. „Aukcja” rozpocznie się o godz. 16.00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 4, w dniu 8 grudnia br.

Jednocześnie zwracam się z gorącą prośbą o przekazanie, w naszym imieniu, zaproszenia do udziału w tym wydarzeniu lokalnym przedsiębiorcom i przedstawicielom środowisk biznesu. Ci z Państwa którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w „Aukcji”, mogą dołączyć do licytacji za pośrednictwem linku https://luw.page.link/PDPZ . Dzięki aktywnemu uczestnictwu w „Aukcji” mamy możliwość wsparcia potrzebujących pomocy mieszkańców naszego regionu.
Każdy kto przebędzie do nas osobiście lub połączy się zdalnie, będzie mógł wylicytować m.in. obrazy, albumy, fotografie, płyty, maskotki przekazane przez znanych i lubianych artystów, sportowców oraz przedstawicieli władz administracji publicznej z terenu województwa i kraju. Wszystkie wystawione przedmioty będzie można zobaczyć na stronie internetowej www.pdpz.pl oraz bezpośrednio w Sali Błękitnej LUW w dniu „Aukcji”. Tradycyjnie, „walutą” za którą będzie można nabyć wystawione do licytacji przedmioty będą sztuki i kilogramy produktów żywnościowych, słodyczy, a także innych niezbędnych darów.

Informacje jak i gdzie przekazać dary, uzyskacie Państwo w trakcie „Aukcji” lub wysyłając emaila na adres: biuro@pdpz.pl  albo dzwoniąc pod numer 508 048 229.

Zaoferowane w trakcie licytacji produkty trafią do dzieci, ich rodzin, podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych, ośrodków szkolno-wychowawczych, ale również, w miarę możliwości i potrzeb, do innych osób, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, w szczególności osób samotnych, seniorów i uchodźców. Liczę, że zechcecie Państwo dołączyć do tej ważnej społecznie i wieloletniej Akcji charytatywnej, która rozpoczęła się w Lublinie 31 lat temu – serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy również na „Mecz Słodkich Serc”, który odbędzie się w Hali Sportowej MOSiR w Lublinie w dniu 18.12.2023 r. o godz. 18.00. Tradycyjnie wezmą w nim udział znani i lubiani sportowcy, a biletem wstępu będą słodycze, które później trafią do paczek. Oba wydarzenia, to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu z bliskimi i przyjaciółmi i dzielenia się dobrem z najsłabszymi mieszkańcami naszego regionu.
Wierzę też, że dzięki Państwa zaangażowaniu uda się zebrać dary, które sprawią, że nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla osób, które otrzymają paczki, czasem radości i nadziei płynącej ze świadomości, że mają przyjaciół, na których mogą liczyć.

Dodatkowe informacje o przebiegu i organizacji Akcji będą dostępne na stronie https://www.pdpz.pl/ . "

Z wyrazami szacunku,
red. Ewa Dados
Przewodnicząca Społecznego Komitetu
Ogólnopolskiej Akcji PDPZ 2023

 

 

Autor: Justyna Prajsnar
Powrót
Wzory dokumentów
Kawałek ikony dokument
Mapa Gminy

 

Projekty i inwestycje
Ikona wykres wzrost
Rodzina
500+
Ikona rodzina