Aktualności Drukuj Zapisz

Sprzątamy Gminę Kazimierz Dolny!

Sprzątamy Gminę Kazimierz Dolny!
25
marca
2024

20 Kwietnia! To właśnie w kwietniu od wielu lat mieszkańcy Gminy biorą sprawy w swoje ręce, łączą wspólny wysiłek, pracują na rzecz naszej wspólnej przestrzeni, unikalnego w skali całego kontynentu środowiska...

 

 

 

W tym roku do Wiosennego Sprzątania Kazimierza zapraszamy wraz z ogólnopolską akcją „Operacją Czysta Rzeka”. Do tego niesamowitego duetu planującego akcję główną w gminie leżącej na 357 kilometrze Wisły dołącza radio 357. Mieszkańcy Gminy Kazimierz, wolontariusze Operacji Czysta Rzeka oraz Fani i Patroni Radia 357 stworzą w tym roku sprzątającą armię jakiej ta akcja jeszcze nie widziała!

Spotykamy się 20 kwietnia, by wspólnie posprzątać brzeg Wisły, kazimierskie wąwozy, lasy i okoliczne miejscowości. Od godziny 10:00 Zapraszamy do Portu Jachtowego gdzie zlokalizowane będzie miasteczko Operacji Czysta Rzeka. Dla biorących udział w akcji przygotowany będzie  catering, muzyka, ognisko i mnóstwo innych atrakcji. To z tego miejsca na żywo w godzinach 10:00-13:00 realizowana będzie audycja prowadzona przez redaktora Marka Niedźwieckiego.

Odprawa i akcja sprzątania rozpocznie się o godzinie 13:00

Wszystkich chętnych do udziału w tegorocznym sprzątaniu zachęcamy do dołączenia do wybranej akcji poprzez formularz dostępny na stronie Operacji Czysta Rzeka. Zarejestrowanie się gwarantuje Wam otrzymanie worków i rękawic. Za uczestnictwo w akcji możecie też wybrać sobie prezent: pamiątkową koszulkę, posadzenie w waszym imieniu drzewka lub otrzymanie pamiątkowego dyplomu.

Jak dołączyć?

Autor: Mateusz Stachyra
Powrót
Wzory dokumentów
Kawałek ikony dokument
Mapa Gminy

 

Projekty i inwestycje
Ikona wykres wzrost
Rodzina
500+
Ikona rodzina