Zapraszamy mieszkańców Gminy oraz turystów odwiedzających Kazimierz Dolny do udziału w akcji sprzątania miasta. Spotykamy się w sobotę, 11 kwietnia 2026 r. o godz. 10:00 przy studni na Rynku. Na miejscu zapewnimy worki i rękawice, podzielimy się na grupy i wyruszymy w teren, by wspólnie zadbać o czystość naszego miasteczka.
Kazimierz Dolny to miejsce wyjątkowe, pełne historii, pięknych krajobrazów i niepowtarzalnej atmosfery. Dbając o jego czystość, okazujemy troskę o jego przyszłość i szacunek dla natury. To także okazja do integracji, poznania nowych osób i poczucia, że razem możemy zrobić coś dobrego.
Dołącz więc do akcji sprztania Kazimierza i kazimierskich okolic. Zabierz rodzinę, przyjaciół lub przyjdź sam. Po zakończonej akcji, o godz. 15:00, zapraszamy wszystkich uczestników na wspólne ognisko w kazimierskim porcie jachtowym.
Razem sprawimy, że Kazimierz Dolny będzie jeszcze piękniejszy, czystszy i bardziej przyjazny dla nas i dla kolejnych pokoleń.
